We use cookies

We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. More info

 

Predaj nadštandardného rodinného domu na Jeséniovej ulici na Kolibe

Internal ID: 160020
Street: Jeséniova
City/Town: Bratislava-Nové Mesto
District: Bratislava III
County: Bratislavský kraj
Category: Houses
Type: Sale
House type: Family house
Other:
1 350 000 €

Property description

Predaj samostatne stojaceho, trojpodlažného rodinného domu na tichej ulici na Kolibe, celková plocha mierne svahovitého pozemku je 1455 m2, z toho zastavaná plocha domu je 364 m2, úžitková plocha domu je 600 m2. Na pozemku sa nachádzajú všetky IS siete: voda, kanalizácia, elektrika a plyn.

Jedná sa o nadštandardný rodinný dom, ktorý je možné využiť aj ako dvojgeneračný dom nakoľko má dom samostatný 2 izbový byt o ploche 60 m2 so samostatným vstupom a zvyšok domu o ploche 540 m2 (7 izbový dom) rovnako so samostatným vstupom. Dom kolaudovaný v roku 2009 a jeho súčasťou je aj vnútorný vyhrievaný bazén so saunou, priestranná garáž pre 3 autá, terasy a balkóny. Na rozľahlom pozemku sa nachádza pri vstupe priestranná plocha na parkovanie pre cca 4 až 5 áut pred vjazdom do garáže, altánok s krbom, vínna pivnica a atmosféru celého pozemku dotvára viacúrovňová, pravidelne udržiavaná, parková úprava celej záhrady s jazierkom, so stromami a kríkmi.

Dispozíciu domu tvorí:
- na prízemí domu sa nachádza garáž pre 3 autá, sklad s technológiou na bazén a samostatnou miestnosťou využiteľnou na odkladanie či fitness.
- na prízemí je samostatný vchod do 2 izbového bytu s príslušenstvom a balkónom, ktorý sa nachádza nad garážou. Byt je možné využiť na office či ako bývanie pre opatrovateľku či rodičov čo je ideálne ako dvojgeneračné bývanie. Výhoda bytu je aj možnosť ďalšieho prenajímania.
- od garáže cez schody je vstup do hlavnej časti domu, kde sa nachádza vnútorný bazén so saunou odkiaľ je výstup na terasu do záhrady, ďalej oddychová miestnosť, kotolňa spolu s práčovňou a so šatníkom, ďalej na poschodí sa nachádza veľkoplošný priestor obývacej izby s krbom prepojenej s kuchynskou a jedálenskou časťou a s výstupom na terasu, samostatná izba a samostatné WC, na ďalšom poschodí - podkrovie sa nachádzajú 4 priestranné spálne, každá spálňa má zabudovaný šatník. Dve spálne majú vlastnú kúpeľňu, dve spálne majú spoločnú väčšiu kúpeľňu.
Nad celým obytným podkrovím je podstrešný priestor s oknom, vstup len cez skladacie schody do podkrovia.

Technické údaje o dome:
- podlahové kúrenie
- klimatizácia v každej izbe
- centrálny vysávač
- kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi zn- Miele
- kolaudácia v roku 2009, rekonštrukcia vrátane prístavby v roku 2012
- alarm
- predpríprava na solárne panely
- automatická závlaha na záhrade
Mesačné náklady na dom sú vo výške 300 EUR avšak v zime sú vo výške 600 EUR z dôvodu vyhrievania bazéna.

Dom sa nachádza v krásnom a tichom prostredí Koliby na prekrásnom udržiavanom pozemku a kvalitným nadštandardným prevedením a dispozíciou je predurčený pre spokojné bývanie aj pre náročnejších klientov.
Cena 1.350.000,- EUR - pri rýchlom jednaní možnosť dohody

Features

Status:
active
Ownership:
privately
Type:
new Building
Total area:
600 m2
Usable area:
600 m2
Land area:
1455 m2
Number of floors:
2
Number of rooms:
7
Balcony:
no
Number of bathrooms:
3
Insulated object:
no
Terrace:
yes - 3
Heating:
own

Mortgage Calculator

Show on map

We will be happy to advise you

Similar properties