We use cookies

We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. More info

 

Predaj 3 izbového bytu s predzáhradkou v novostavbe na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Internal ID: 159994
Street: Staré Grunty
City/Town: Bratislava-Karlova Ves
District: Bratislava IV
County: Bratislavský kraj
Category: Apartments
Type: Sale
Apartment type: Two bedroom apartment
Other:
Price at agency

Property description

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty v projekte Karlovka Residence s pekným výhľadom na okolie (kolaudácia 2023 - právoplatné kolaudačné rozhodnutie). Jedná sa o unikátny projekt bývania v 2 poschodových viladomoch, ktorý ponúka spojenie komfortu života v hlavnom meste a zároveň pokoja a kľudu mestskej časti. Projekt je určený pre klientov, ktorí vedia oceniť výnimočnosť lokality pre život, tesnú dostupnosť do centra, výborné dopravné napojenie či už na obchvat alebo priamo do centra, kvalitnú infraštruktúru a relax blízkej prírodnej zóny.

3 izbový byt D1.1 sa nachádza na prízemí so samostatným vstupom s celkovou plochou 217,65 m2, z čoho byt tvorí plochu 70,54 m2 a predzáhradka s terasou tvorí 147,11 m2.

Dispozíciu bytu tvorí: vstupná chodba, samostatný šatník či komora, priestranná obývacia izba spojená s kuchynskou časťou a s výstupom na terasu do predzáhradky, samostatná toaleta, kúpeľňa s umývadlom a vaňou dve samostatné spálne.

Byt je realizovaný vo vysokom štandarde s použitím kvalitných materiálov:
- plastové okná s izolačným 3-sklom, 5 komorový profil
- príprava na vonkajšie žalúzie
- podlahové elektrické kúrenie
- bojler na prípravu teplej vody
- protipožiarne vstupné dvere
- laminátová podlaha
- predpríprava na teplú a studenú vodu, odpad, elektriku na kuchynskú linku
- optické pripojenie
- interiérové dvere
- zabezpečovací systém (alarm)

K bytu je možné dokúpiť vonkajšie parkovacie státie - cena na vyžiadanie u makléra

V prípade záujmu je byt možné spojiť s vedľajším bytom rovnakej dispozície o ploche 70,54 m2, ktorý tiež disponuje s predzáhradkou o ploche 149,99 m2 čím je možné vytvoriť priestranný byt s dvoma kúpeľňami s pocitom rodinného domu so záhradou nakoľko na tomto podlaží - prízemí sa nachádzajú iba tieto dva byty.

Projekt sa nachádza vo vynikajúcej a tichej lokalite medzi Líščím údolím a ulicou Staré Grunty a poskytuje výbornú infraštruktúru(priame napojenie či do centra mesta alebo na obchvat, tesná dostupnosť Lidl, Billa, OC Cubicon, v tesnom dosahu MHD, školy či škôlky, poliklinika, pošta, blízka dostupnosť lesoparku s krytými altánkami so sedením na opekanie bez prístupu áut či blízkosť cyklohrádze pri Dunaji).

Cena bytu s predzáhradkou v prevedení štandardu na vyžiadanie u makléra Dlapová, kontakt 0903 754 834, email: dlapova@urbanpartner.sk

Features

Status:
active
Ownership:
privately
Type:
new Building
Total area:
217.65 m2
Usable area:
217.65 m2
Number of rooms:
3
Balcony:
no
Number of bathrooms:
1
Insulated object:
no
Terrace:
yes

Show on map

We will be happy to advise you

Similar properties