Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Povedali o nás

Jana Podmanická

Spolupracujem s pani Kovárovou niekoľko rokov ako znalec a vysoko oceňujem prehľad v oblasti ponúkaných realít. Podrobné znalosti o nehnuteľnosti do posledného detailu, komunikácia pri obhliadkach, príprava podkladov pre znalca, spolupráca počas spracovania posudkov. Promptné zabezpečenie chýbajúcich podkladov bez zbytočného vysvetľovania.

Anna P

Jednoznačne najlepšia realitná kancelária a realitná maklérka pani Darinka je poklad, všetko perfektne zariadi a koordinuje, teda bez nej si neviem predstaviť predávať nehnuteľnosť

Malíkovci

Chceli by sme sa touto cestou s Vami podeliť o ďalšiu veľmi pozitívnu skúsenosť s Vašou spoločnosťou. V posledných dňoch sme hľadali podnájom v Bratislave a mali sme to šťastie, že nám ho sprostredkovávala pracovníčka Vašej spoločnosti, pani Dlapová. Chceme sa aj touto cestou poďakovať za jej vysoko profesionálny prístup a prácu, čo sa na Slovensku tak často žiaľ nevidí.

Sme radi, že sme mali možnosť aj v tomto prípade spolupracovať s Vašou spoločnosťou.
Chceli by sme sa taktiež poďakovať aj pani Sádovskej, p. Kollárovi a samozrejme aj Vám osobne za profesionálnu prácu a celý priebeh dokončenia, kúpy a prevzatia domu na Floriánke. Budeme sa tešiť aj v budúcnosti na spoluprácu s Vašou spoločnosťou ak sa vyskytne nejaká potreba, resp. nový projekt v našej rodine.
Ďakujeme a prajeme všetko dobré a veľa zdravia.

Aneta Batovičová

Dobrý deň, rada sa podelím s pozitívnym a profesionálnym prístupom realitnej kancelárie Urban & Partner. Profesionálna bola hlavne pozitívna komunikácia, ochota.... a postarali sa o všetko, čo súviselo s predajom bytu. Vďaka patrí hlavne p. Zuzke Kovárovej, s ktorou sme spolupracovali.
Prajem Vám veľa spokojných klientov, tak ako sme boli my s manželom.

Jana Mikušová

Výborná skúsenosť s maklérkou p.Dlapovou. Profesionálka, ktorá myslela o kroky dopredu, celou kúpou nás previedla a všetky papiere vybavila. Maklér so srdcom a ľudskosťou, ďakujeme.