Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Novinky

Zdanlivo jednoduchá otázka už mnohých zaskočila, keď sa rozhodli predať svoj byt, rodinný dom alebo pozemok. Zrazu si uvedomíte, že by ste potrebovali prieskum trhu, správne a čerstvé infomácie z legislatívy, správne a moderné nástroje na propagáciu nehnuteľnosti a samozrejme svoj čas.


Nový kolega

29-6-2023

Od začiatku roka rozšíril náš team Mgr. Martin Lazík. Nejde o nováčika - v realitách sa pohybuje od roku 2001. Z pracovných pozícií spomenieme napríklad pôsobnosť v Národnej asociácií realitných kancelárií Slovenska v pozícií generálneho sekretára, CEO portálu Reality.sk, analytik portálu Nehnuteľnosti.sk.


K dvadsiatemu výročiu od založenia firmy sme si venovali prvý darček. Novú webovú stránku, ktorá spĺňa požiadavky pohodlného prehliadania aj v mobilných telefónoch a tabletoch. V prípade, ak niečo nebude fungovať alebo budete mať návrh na zlepšenie neváhajte nás kontaktovať.


Oblasť nehnuteľností ponúka široké možnosti investovania. Na výber sú veľmi konzervatívne dlhodobé investičné príležitosti, s nižším ročným výnosom ale väčšou mierou bezpečnosti. V našom portfóliu máme aj investičné možnosti do nehnuteľností s atraktívnejším výnosom. Realitná oblasť ponúka aj strednodobé investičné možnosti (približne 5 ročná realizácia) s rôznou mierou výnosu podľa miery rizika konkrétnej investičnej príležitosti.