Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

PREDAJ exkluzívnej vily v Horskom parku s bazénom

Interné ID: 159902
Ulica: Horský park
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Okres: Bratislava I
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

(See below for the English version) URBAN & PARTNER ponúka na predaj reprezentatívnu 3 podlažnú vilu v lokalite Horský park. Vila má strategicky výhodnú polohu v lokalite centra hlavného mesta a súčasne je na dotyk od mestského lesoparku. V spojitosti s vysokým štandardom materiálového a technologického vybavenia je príležitosťou pre náročných klientov.
Inteligentná vila kolaudovaná v roku 2010 má výborné dispozičné riešenie. Všetky miestnosti na prízemí a poschodí sú presvetlené veľkometrážnymi hliníkovými oknami s elektricky ovládateľnými vonkajšími žalúziami a sú dizajnovo zariadené v nadčasovom jednotnom štýle. Nehnuteľnosť je prepojená s exteriérom, kde sa nachádza zastrešené vonkajšie posedenie, bazén so slanou vodou a nádhernými stredomorskými okrasnými stromami.

výmera pozemku 471m2
zastavaná plocha 249m2
úžitková plocha 420m2

1NP (prízemie)
193m2
Hala + schodisko
Predsieň+ šatník
Pracovňa
Kuchyňa
Jedáleň
Obývačka
WC
Práčovňa
Garáž

Po otvorení vstupných dverí Vás privíta veľkorysá hala s otvorenou galériou a schodiskom, kde po ľavej strane sa nachádza šatník a predsieň. Napravo pri vstupe je umiestnená pracovňa. Z haly sa ďalej dostaneme po ľavej strane do kuchyne s komorou, ktorá je vybavená spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, varná doska, digestor, rúra, parná rúra, mikrovlnná rúra, umývačka, drtička odpadu). Napravo sa nachádza jedáleň s akváriom a obývačka s krbom. Kuchyňa, hala aj obývačka sú prepojené s exteriérovou časťou domu veľkými posuvnými sklenenými dverami. Na prízemí tiež nájdete priestrannú toaletu s umývadlom a práčovňu.
Garáž pre dve autá s prívodom vody, z ktorej sa dá vstúpiť suchou nohou do domu.

2NP (1. Poschodie)
138m2
Galéria + schodisko
3 spálne
Kúpeľňa s WC
Hlavná spálňa + kúpeľňa + šatník + zimná záhrada

Chodba na poschodí je riešená ako galéria, ktorá je presvetlená oknom s rozmermi 3x3 metra. Nachádza sa tu hlavná spálňa so šatníkom a priestrannou kúpeľňou so sprchovým kútom a vaňou + WC a bidet. Zo spálne sa vchádza na prekrásnu zimnú záhradu, ktorá sa dá v letných mesiacoch zmeniť na otvorenú terasu. Tri priestranné izby a ďalšia samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom a WC poskytujú dostatočný priestor pre ďalších členov rodiny.

1PP (suterén)
90m2
2 technické miestnosti
Sauna
Herňa

Najväčšia miestnosť v suteréne domu je využívaná ako herňa pre deti, kde je položená špeciálna podlaha vhodná aj na športové hry. V miestnosti sa nachádzajú aj vstavané úložné priestory. V dvoch ďalších miestnostiach sa nachádzajú technológie (filtrácia vody, kotol, technológia na bazén, server...) + veľká vinotéka a trezor na zbrane.

Štandard vyhotovenia:
- hliníkové okná
- vonkajšie žalúzie s elektrickým ovládaním
- ochrana kamerovým systémom + alarm napojená na bezpečnostnú službu
- podlahové kúrenie napojené na plynový kotol
- Filtrácia vody pre celý dom
- Samostatná filtrácia vody pre potreby kuchyne
- podlahy: masívny dub (I.NP a II.NP), dlažba (garáž, schodisko, hala)
- svetlá výška v obývačke 3m, v ostatných izbách 2,6m
- spotrebiče v kuchyni zn. MIELE
- Krb na drevo obložený čiernym kameňom
- skrinka pod TV obložená africkým kameňom
- Zabudované akvárium
- Trezor na zbrane
- Fínska a infra sauna
- Garáž pre 2 autá + 3 autá pred garážou
- Zimná záhrada zo spálne s otvárateľnou strechou a bočnými sklenenými stenami zn. Renson so zabudovaným vyhrievaním a osvetlením
- vonkajší nábytok
- Záhrada je celá osvetlená, nachádzajú sa v nej stredomorské stromy so zavlažovacím systémom
- Vyhrievaný bazén so slanou vodou, protiprúdom a trvalým prekrytím

Cena na vyžiadanie.

Kontakt:
URBAN & PARTNER, spol. s.r.o.
Silvia Mojžišová
Tel.: 0911 111 464
Email: mojzisova@urbanpartner.sk

ENG.
URBAN & PARTNER offers for sale a luxury 3-floor villa located in a hillside park of "Horský park" This villa has a strategic and convenient location in the center of the capital city, with a tranquil city park within reach. Built with high quality materials and equipped with modern technologies, this villa is a well suited opportunity for clients with high demands.

This intelligent villa was officially permitted in 2010 and has an excellent layout plan. All ground-floor rooms and first-floor rooms get plenty of light thanks to large aluminum windows, all of which have external electrical blinds that can be remotely operated, all in a timeless and uniform design. The villa is seamlessly connected to the exterior featuring a roofed outdoor seating area, a saltwater pool and beautiful Mediterranean ornamental trees.

land area 471 m2
built-up/developed area 249 m2
useful area 420 m2

1NP (ground floor)
193 m2
Hall + staircase
Vestibule + cloakroom
Study
Kitchen
Dining room
Living room
WC
Laundry room
Garage

After opening the front door, you will be welcomed by a magnificent hall featuring an open gallery and a staircase, with a cloakroom and vestibule on the left side. On the right side from the entrance, you will find a study. Passing the hall on the left we enter the kitchen with a storage room. The kitchen is equipped with appliances (refrigerator with freezer, hob, cooker hood, oven, steam oven, microwave, dishwasher, waste disposer). On the right is a dining room with an aquarium, and a living room with a fireplace. The kitchen, hall and living room are all connected to the exterior by large sliding glass doors. The ground floor has also a spacious toilet with washbasin and a laundry room. The garage can house two cars, has a water supply, and can be used to directly enter the house.

2NP (1st floor)
138 m2
Gallery + staircase
3 bedrooms
Bathroom with toilet
Master bedroom + bathroom + cloakroom + conservatory

The hallway on the first floor is designed as a gallery, and gets light through a window of 3x3 meters. Here we have a master bedroom with cloakroom and a spacious bathroom with shower, bath tub + toilet and bidet. From bedroom we enter a beautiful conservatory, which can be turned into an open terrace during summer months. Three spacious rooms and another separate bathroom with shower and toilet - they all provide enough space for other family members.

1PP (basement)
90 m2
2 technical/maintenance rooms
Sauna
Playroom

The largest room in the basement is used as a playroom for children, with a special flooring suitable for sports games. The room has also built-in storage spaces. The other two rooms house various technologies (water filtration, boiler, pool technology, server ...) + a large wine shop and a gun safe.

Finishing standard:
- aluminum windows
- electrically operated external blinds
- security cameras + alarm connection to security police
- underfloor heating connected to a gas boiler
- Water filtration for the whole house
- Separate water filtration for kitchen needs
- flooring: solid oak (1NP and 2NP), tiles (garage, staircase, hall)
- living room ceiling height 3 m, other rooms 2.6 m
- MIELE kitchen appliances
- Fireplace with black stone tiling
- TV cabinet with African stones
- Built-in aquarium
- Gun safe
- Finnish sauna and infrared sauna
- 2 cars garage + 3 cars front of garage parking
- Conservatory with retractable roof and side glass walls
- Garden with mediterranean trees with its own irrigation system
- Heated swimming pool with salt water, countercurrent and permanent roofing irregular shape of circa 3x8 m

Price on request

Contact:
URBAN & PARTNER, s.r.o.
Silvia Mojžišová
Tel. 0911 111 464
Email: mojzisova@urbanpartner.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
420 m2
Úžitková plocha:
420 m2
Plocha pozemku:
471 m2
Zastavaná plocha:
249 m2
Počet izieb:
6
Balkón:
nie
Krb:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti