Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Len u nás v ponuke: Prenájom polyfunkčného objektu na Beckovskej ulici na Trnávke

Interné ID: 159768
Ulica: Beckovská
Obec: Bratislava-Ružinov
Okres: Bratislava II
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Sklady a haly
4 €/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčný objekt v tichej časti Trnávky na Beckovskej ulici. Objekt je napojený na všetky inžinierske siete.
Objekt sa skladá z administratívnych priestorov a výrobno-skladových priestorov o celkovej úžitkovej ploche 1.900 m2. Celková výmera pozemku je 1.994 m2, z čoho spevnené plochy tvoria 300 m2, ktoré sa dajú využiť na parkovanie pre cca 10 áut.
Prízemie vrátane prístavby a suterénu tvoria výrobno - skladové priestory o ploche 1.300 m2 (navzájom sú prepojené nákladným výťahom) a poschodie tvoria kancelárske priestory o ploche 600 m2. Prízemie a poschodie sú vzájomne prepojené na každej strane budovy schodiskom.
Dispozíciu budovy tvorí na prízemí vstupná recepcia (vrátnica), samostatné výrobno - skladové miestnosti, ktoré sú vzájomne prechodné aj samostatné. Poschodie budovy tvoria samostatné kancelárie, z ktorých niektoré sú aj prechodné.
Budova je v pôvodnom stave, rozvody vody, ohrev vody je elektrickým prietokovým ohrievačom a elektrickými bojlermi. Vykurovanie - radiátormi prostredníctvom plynovej kotolne umiestnenej v rámci objektu. Na poschodí je v niektorých miestnostiach klimatizácia a na prízemí.
K objektu patrí aj garáž s bránou na ovládanie a s hydraulickou rampou, ktorá je prepojená priamo so vstupom do prízemia do výrobno - skladovej časti. Priestory sú voľné ihneď.
Cena prenájmu je 4 €/m2/mesiac + energie 1,5 €/m2/mesiac (závisí od druhu činnosti).

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
1994 m2
Úžitková plocha:
1900 m2
Počet podlaží:
2
Balkón:
nie
Výťah:
nie
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti