Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Prenájom moderných skladovo - obchodných priestorov v modernom areály na Starej Vajnorskej

Interné ID: 159452
Ulica: Stará Vajnorská
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Okres: Bratislava III
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Sklady a haly
8 €/m2/mesiac
+ DPH + energie

Popis nehnuteľnosti

Moderné skladovo - obchodné veľkoobchodné centrum - novostavba s ľahkým prístupom nákladným autom a z hľadiska zásobovania.
Voľné priestory:

1) Atraktívny obchodný priestor situovaný na úplnom začiatku areálu na prízemí o výmere 150m2 . Cena priestoru je  1800 EUR  / mes. bez DPH + energie ( plyn 150€/mes. , SPN 180€/mes., elektrina - podľa vlastného merača )

2) Skladový priestor – hala 405m2 na 2.poschodí voľný od 01.04.2024.  Prístup do skladu je možný cez nákladný výťah s nosnosťou 2000 kg alebo schodiskom. Cena skladu je 1600€/mes. ( 4,00€/m2/mes. ) + energie  ( plyn 0,80€/m2/mes. , SPN 0,40€/m2/mes., elektrina - podľa vlastného merača )

3) Pekný obchodný priestor na prízemí o výmere 375m2 v cene 8,00€/m2/mesiac + energie ( plyn 0,80€/m2/mes. , SPN 0,80€/m2/mes., elektrina - podľa vlastného merača ). Priestor je situovaný v najatraktívnejšom mieste na začiatku pri vstupe do areálu.  Prístup do obchodu je možný aj cez veľkú rolovaciu bránu v zadnej časti obchodu.  Interiér má vybudovaný dizajnový podhľad s osvetleným a položenú keramickú dlažbu. Tento priestor má skutočnú výmeru 750m2, ale polovica je prenajatá firme so značkovým oblečením a atraktívnym športovým náradím. Jednalo by sa teda o zdieľanie priestoru, čo si vyžaduje veľkú dôveru, ale na druhej strane je k dispozícii cenovo výhodnejší priestor . V prípade, že by sa nepodarilo nájsť klienta, ktorý by bol ochotný tento priestor zdieľať , ponúkame celú výmeru teda 750m2.

4) Administratívny priestor 167m2 voľný od 01.04.2024, klimatizovaný, s vybudovaným zázemím( kuchynka , možné 2x WC) a vybudovanými samostatnými kanceláriami. Cena priestoru je  1400€/mes. (8,40€ / m2 / mes.) + energie plyn 133€/mes.(0,80€ / m2 / mes.) , SPN 140€/mes., elektrina - podľa vlastného merača . Priestor je možné prestavať podľa vlastných požiadaviek.

Obchodné a skladové priestory sú dômyselne a logicky prepojené navzájom nákladnými výťahmi, prízemie vždy tvoria obchodné priestory s výkladmi a rovno nad týmito priestormi sa nachádzajú skladové priestory. Možnosť prenájmu spolu aj samostatne. V centre sa nachádza aj obchodná pasáž s obchodnými priestormi, ku ktorým je rovnako možné si prenajať aj skladový priestor na poschodí rovno nad touto pasážou prepojené rovnako s nákladnými výťahmi. Priestory sú vykurované. Celé centrum je dômyselne vyriešené s prístupmi aj pre osobné autá aj pre kamióny.
V priestoroch centra sa nachádza stravovacie zariadenie, areál je pripojený na vysokorýchlostný internet prostredníctvom optickej siete. Areál je 24 hod strážený a pod kamerovým systémom s infrazávorami. Prístup do areálu je 24 hod. Logistika je zabezpečená aj pre kamiónovú dopravu. K dispozícii je 150 parkovacích miest pre osobnú dopravu a 20 miest pre kamiónovú dopravu.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Stav:
novostavba
Celková plocha:
445 m2
Úžitková plocha:
445 m2
Balkón:
nie
Výťah:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti