Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Prenájom kancelárskych priestorov na Gorkého ulici v centre

Interné ID: 159350
Ulica: Gorkého
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Okres: Bratislava I
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Kancelárie
Cena v texte

Popis nehnuteľnosti

Prenájom kancelárskych priestorov na Gorkého ulici priamo v centre, celková voľná plocha 608 m2:

1. Kancelárske priestory o výmere 260,28 m2 s balkónom a výhľadom na Laurinskú ulicu, 3. poschodie, dom s výťahom. Priestory pozostávajú z recepcie, 4 samostatných kancelárii a veľkej zasadačky, k dispozícii kuchynka a toalety. Mesačný nájom: 2.300,- EUR + DPH, fixné náklady spolu: 500,- EUR / mesačne + DPH, vyúčtovateľné náklady spolu: 180,- EUR / mesačne + DPH. Voľné ihneď.

2. Kancelárske priestory pozostávajúce z 5 kancelárií a jednej veľkej miestnosti spojenej s kuchynským kútom o výmere 147,62 m², 2 samostatné kúpeľne, jedna s vaňou a toaletou, druhá so sprchovacím kútom a toaletou. Dom s výťahom. Priestory sa nachádzajú na 5. poschodí. Mesačný nájom: 1.300,- EUR + DPH, fixné náklady spolu: 150,- EUR / mesačne + DPH, vyúčtovateľné náklady spolu: 60,- EUR / mesačne + DPH. K dispozícii ihneď..

3. Kancelárske priestory pozostávajúce z 2 navzájom prechodných kancelárií o výmere 105,92 m², kuchynky a toaliet. Dom s výťahom. Priestory sa nachádzajú na 1. poschodí. Mesačný nájom: 1.000,- EUR + DPH, fixné náklady spolu: 200,- EUR / mesačne + DPH, vyúčtovateľné náklady spolu: 70,- EUR / mesačne + DPH. K dispozícii ihneď.

Je možné si prenajať parkovacie miesto na Gorkého ulici mesačne za cenu 170 EUR + DPH.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
338 m2
Úžitková plocha:
338 m2
Balkón:
nie
Výťah:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti