We use cookies

We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. More info

 

Výnimočný rodinný dom vo Vozokanoch na predaj.

Internal ID: 159941
City/Town: Vozokany
District: Topoľčany
County: Nitriansky kraj
Category: Houses
Type: Sale
House type: Family house
Other:
750 000 €

Property description

Realitná kancelária Urban & Partner spol. s r. o. vám predstavuje výnimočné rodinné sídlo, ktoré hľadá svojho nového majiteľa.

Už pri príjazde si vás získa pohľad na rozľahlý dom, ktorý sa vyníma na (vyvýšenom mieste) skutočne veľkorysom pozemku (5 572m2). Mierne svahovitý pozemok kombinuje v rôznych častiach rozličné záhradné úpravy a štýly, a tak poskytuje variácie oddychových a relaxačných zón. Lokalita sa vyznačuje unikátnym súkromím, pretože v tejto časti obce je vilová štvrť s dostatkom zelene bez rušenia súkromia jednotlivých majiteľov.

Pri vstupe do domu vás očarí veľký otvorený priestor, ktorý je vďaka ideálnej juhozápadnej orientácie presvetlený a prepojený s veľkou terasou pred domom. Celé prízemie je rozdelené na dennú časť a súkromnú nočnú. V dennej časti sa nachádza veľká kuchyňa vybavená kvalitnými kuchynskými spotrebičmi (22m2). Taktiež sa tu nachádza samostatná komora (6,9m2), kde si môžete skladovať potraviny, ale aj archivovať kvalitné vínka na posedenie s priateľmi. Návštevy budú určite časté, pretože hneď vedľa kuchyne sa nachádza jedáleň a obývačka s rozlohou cez 131m2. Premyslený koncept priestoru podčiarkuje barový pult, kde môžete servírovať kávu či nápoje podľa tajných domácich receptov. Veľká časť nábytku a jednotlivých prvkov bola vyrobená na mieru. Dokonalú atmosféru dotvára vkusný krb s prieduchmi na dokurovanie priestoru. Pre dennú časť slúži aj samostatná toaleta situovaná pri vchode do domu, hneď vedľa technickej miestnosti domu.

V súkromnej časti prízemia nájdeme samostatnú veľkú spálňu (21m2), kúpeľňu s vaňou aj sprchovým kútom, dvoma umývadlami na ploche 19m2. Príslušenstvom je aj samostatný šatník v rozmeroch malej izby (13m2), a to aj s oknom pre denné svetlo.

Celé prízemie vily je prepojené s terasou domu a poskytuje príjemné výhľady na zeleň a stromy záhrady či vlnitú krajinu v diaľke. Pri dobrom počasí je vidieť aj Nitra či bratislavský Kamzík. Súčasťou terasy je aj bazén s protiprúdom, z ktorého si tiež môžete vychutnávať výhľady a kľud prírody, ktorá je hneď za domom.

Na druhé poschodie nás zavedú pohodlné schody s úpravou z masívneho dreva. Aj v tejto časti domu nájdeme obývaciu izbu s výstupom na terasu na druhom poschodí. Na poschodí sa nachádzajú dve veľké izby a dve menšie. K jednej z izieb (41m2) prislúcha kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC (12m2). Pre ďalšie izby s plochou 38m2, 17m2, 12m2 je k dispozícii tretia kúpeľňa, opäť s vaňou, umývadlom a WC (11m2). V severnej časti sa nachádza samostatná časť, ktorá môže slúžiť ako pracovňa s výhľadom na les.
Na prízemí domu sa o pohodlie stará podlahové kúrenie, v hornej časti je kúrenie prostredníctvom radiátorov. V dennej časti prízemia sú osadené exteriérové žalúzie na diaľkové ovládanie, v dome je alarm s pohybovými senzormi.
K vile patrí aj veľká garáž (60m2), kde okrem dvoch áut viete uskladniť sezónne vybavenie, minitraktor či domácu dielňu. Ďalšie parkovacie státia sú k dispozícii aj v dolnej časti pozemku.
V prípade, že by nový majiteľ mal záujem o dobudovanie záhradných prvkov (grilovací altánok, sauna a pod.) je v jednej časti záhrady vybudovaná príprava v podobe elektriky, vody a odpadu.

Obec Vozokany sa nachádza na spojnici medzi Piešťanmi (23km) a Topoľčanmi (17km), krajské mesto Nitra je vzdialené len 40km. V Bratislave viete byť približne za hodinu.

ZHRNUTIE:

Pozemok 5 572m2
Plocha domu 432m2
7 izieb
3x kúpeľňa s WC, 1x samostatné WC
Šatník
Komora
Krb
Technická miestnosť
Alarm
Dvojgaráž 60m2
Vonkajšie parkovacie státia
Bazén s protiprúdom 5x3,5m
2x Terasa v prízemnej časti
2x balkón a terasa na druhom poschodí
Výhľad na krásnu prírodnú scenériu
Tiché a kľudné prostredie

kontakt na makléra: Zuzana Kovárová 0903/283 222

Features

Status:
active
Ownership:
privately
Type:
new Building
Total area:
431.89 m2
Usable area:
431.89 m2
Land area:
5572 m2
Built-up area:
292.94 m2
Number of floors:
2
Number of rooms:
7
Balcony:
yes - 2
Number of bathrooms:
3
Energy performance certification:
A
Parking:
yes
Fireplace:
yes
Type:
outdoor
Furnishing:
partly furnished
Garage:
yes
Built from:
brick
Insulated object:
no
Terrace:
yes - 3

Mortgage Calculator

Show on map

Broker

We will be happy to advise you

Similar properties